

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Capacitive |
| Body Style | Rectangular |
| Detection Range | 1 - 10 mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP68 |
| Length | 46mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Width | 28mm |
| Housing Material | PBT, Plastic |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | CQ28 |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Shielding | Shielded |
| Depth | 5.5mm |
| Switching Frequency | 10 Hz |
IQ10-06NPOKT0S
E2A-S08KN04-M5-B2
NBB2-8GM40-E2
IME12-10NPSZQ9KS72
Bi2-Q10S-Y1X
E2E-X6MB1T8-M1
IME08-1B5POZT0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00