

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Linear Measuring |
| Series | DAX |
| Output Signal Type | Analogue |
| Stroke | 700mm |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Overall Height | 68mm |
| Interface | Analog 4-20 mA |
| Overall Width | 50mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | 8-pin, M12, Male |
| Current Rating | 50 - 100 mA |
05.2420.1222.1000
EAL580-SC0.5WPT.13160.A
DFS60E-BGEC02000
EIL580-SC10.5FN.01024.A
GCA5-PM047.RAN.V60.A
BMF 235K-PS-C-2A-SA95-S4-00,3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00