

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 1024 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Output Signal Type | HTL Inverted |
| Shaft Type | Hollow |
| Shaft Diameter | 12mm |
| Supply Voltage | 5 - 30 V dc |
| IP Rating | IP65 |
| Overall Height | 84.5mm |
| Overall Width | 58mm |
| Overall Depth | 46.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Mounting Type | Hollow Shaft Flange |
| Current Rating | 70 mA |
| Connection Type | Cable |
A3M60B-BEPB013x13
D5.3501.A221.0000
DFS60B-TEPA10000
LT-M-0450-S 0000X000X00
DFS60B-TDAA05000
D5.350B.A114.0000
PZ-34-A-150 0000X000X00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00