

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Linear Measuring |
| Series | DAX |
| Output Signal Type | Analogue |
| Stroke | 1000mm |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Overall Height | 68mm |
| Interface | Analog 4-20 mA |
| Overall Width | 50mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | 8-pin, M12, Male |
| Current Rating | 50 - 100 mA |
DUV60E-D4KFWAAA
AFM60A-BEEB018x12
E6B2-CWZ5B 100P/R 0.5M
BMF 303K-PS-C-2A-SA2-S49-00,3
AFM60B-BHAA004096
PST360G2-1A-C0011-ERA090-05K
40A1250ABNG24K2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00