

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Linear Measuring |
| Series | DAX |
| Output Signal Type | Analogue |
| Stroke | 600mm |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Overall Height | 68mm |
| Interface | Analog 0-10V |
| Overall Width | 50mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | 8-pin, M12, Male |
| Current Rating | 50 - 100 mA |
BTL7-E501-M0150-P-S32
8.F3673.2428.G412
DFS60B-BHEC01024
MP37TA00
DFS60E-S4AM01024
DBS60E-TJFK02000
RI32-O/ 1000ER.11KB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00