

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Linear Measuring |
| Pulses Per Revolution | 2000 |
| Maximum Revolutions | 3000rpm |
| Output Signal Type | TTL |
| Shaft Type | Measuring Wheel |
| Supply Voltage | 4.5 to 5.5 V dc |
| Resolution | 0.1 mm |
| IP Rating | IP65 |
| Overall Height | 60mm |
| Overall Width | 110mm |
| Overall Depth | 54.7mm |
8.KIS40.1342.2048
DFS60B-S4PM10000
D5.3501.A221.0000
36A08XXBASSC8
DBS36E-BBAK00050
40A1250ABNG24K2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00