

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 5 - 50 V ac, 5 - 60 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Overall Height | 30.5mm |
| Overall Width | 5mm |
| Overall Depth | 6.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Mounting Type | Flush Mount |
| Switching Frequency | 1 kHz |
DBS60E-S4EC01024
AHM36A-S3CC014x12
DBS60E-TDEK05000
DBS36E-S3AK01000
E6C2-CWZ5B 100P/R 2M
EM14A0D-C24-L064N
DBS50E-S5EM00360
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00