

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Series | DLS40E |
| Pulses Per Revolution | 1000Pulses |
| Shaft Type | Hollow shaft |
| Shaft Diameter | 10mm |
| Supply Voltage | 4.5 - 5.5 V |
| Interface | Incremental |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | Cable |
DFS60S-TEOC01024
EIL580P-TT12.5FF.01024.B
DBS60E-TJFA01024
DFS60B-BGEC10000
BTIV 24S 16.24K 1024 G4 5
DFS60E-BEEC01024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00