

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Configuration | 2NC |
| Illuminated | No |
| Series | ES21 |
| Colour | Red |
| Voltage Rating | 250V ac |
| Supply Current | 3A |
| Depth | 27mm |
| Width | 36.8mm |
| Switch Operation | Slow Action |
| Housing Colour | Black, Yellow |
| Height | 44.6mm |
3SU1801-0NE00-4AB2
3SU1100-1HB20-1CH0
1SFA619552R1071 - CE4K1-10R-11
78635831 M22-PVS+M22-A+M22-XAK
2TLA030054R0100 INCA 1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00