

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 35.5mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Width | 6.5mm |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Series | IMM |
| Standards Met | CE, cULus Listed, EAC |
| Switching Frequency | 3 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Maximum Switching Frequency | 3kHz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
NBB15-U1-Z2
IME12-02BNSZW2K
IME08-1B5POZW2K
E2E-X16MB1T12-M1
E2E2-X2Y1 2M
IME18-08NNSZC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00