

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 4 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 7.2 - 60 V dc |
| Length | 65mm |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Width | 12mm |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 2000Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Series | IMS12 |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 200 mA |
XS218SANAM12
BES Q40KFU-PAC35E-S04G
Ni3-EG08K-Y1-H1341
IME18-12NPOZC0K
BCS M30B4I1-PSC15D-EP02
E2B-M12KS02-M1-B1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00