

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | TDR Level Sensor |
| Mounting Type | Threaded |
| Switch Output | PNP |
| Body Material | Stainless Steel |
| Cable Length | 67mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Maximum DC Voltage | 35V |
| Thread Size | M12 |
| Maximum Pressure | 64bar |
| Process Connection | G 1 |
| Series | LFV200 |
FTM20-AG22A
FTI26-AA7MWDG
UP56-216156
FTE20-AA13AA21
LLG710D324-004
FTI26-BO7NWDJ
FTW31-D1A2CA0A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00