

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Magnetic |
| Series | MLSE |
| Supply Voltage | 9 - 30 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67, IP68 |
| Interface | CANOpen |
| Overall Width | 20mm |
| Overall Depth | 217mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | M8 Connector |
DBS36E-S3EK00600
DFS60B-S1AA04096
BCG08-C1QM0371
DFS60E-BEEL00250
DBS36E-S3EL00500
ECW1J-R24-BC0024L
DFS60E-BEEC01024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00