

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Linear Measuring |
| Series | EcoLine |
| Pulses Per Revolution | 2500 |
| Supply Voltage | 7 - 30 V |
| Resolution | 0.06 mm |
| IP Rating | IP50, IP65 |
| Overall Height | 55mm |
| Overall Width | 55mm |
| Overall Depth | 50mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Mounting Type | Wire Draw Encoder |
PY-2-F-050-S01M 0000X000X00
PZ-34-A-200 0000X000X00
8.KIH40.5442.0500
842-7191
MSC360-1A-C0007-ERA180-05K
D8.3B1.0300.A113.0000
D5.350B.A334.0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00