

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Magnetic |
| Series | MLSE |
| Supply Voltage | 9 - 30 V dc |
| IP Rating | IP65, IP67, IP68 |
| Interface | CANOpen |
| Overall Width | 20mm |
| Overall Depth | 325mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | M8 Connector |
ACM36-L1K0-K01
AFM60B-S1AC008192
8.KIS40.1362.1024
PZ-67-S-075 0000X000X00
PZ-34-A-075 0000X000X00
MZT7-03VPS-KW0
DBS60E-S4FK01000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00