

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | SRS50 |
| Shaft Type | Solid shaft |
| Shaft Diameter | 10mm |
| Supply Voltage | 7 - 12 V dc |
| IP Rating | IP65 |
| Interface | HIPERFACE |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | Cable |
DFS60E-S1EA01024
ARS60-A4A08192
DFS60E-BGEC00200
ECS78RBA103
DBS36E-BBCP02048
DBS60E-THEL02048
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00