

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Ultrasonic Level Sensor |
| Switch Output | PNP |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum DC Voltage | 9 - 30V |
| Thread Size | M12 |
| Maximum Pressure | 6bar |
| Series | UP56 |
| Standards Met | CE |
2535MS25NNGVA0000ND
2535MS25NNGVA0000NA
FTW31-A1A3DA4A
FMX11-CA11HS10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00