

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24V ac/dc |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Mode of Operation | Multifunction |
| Time Range | 0.05 s - 100h |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Timer Functions | Multi Function |
| Contact Configuration | SPDT |
| Time Increment | Hours, Minutes, Seconds |
| Maximum Current | 3A |
| Maximum Voltage | 24V ac/dc |
| Terminal Type | Screw |
| Switch Configuration | SPDT |
| Power Supply | External |
| Width | 91.6mm |
| Minimum Current | 0.01A |
| Length | 17.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Series | 3RP25 |
| Depth | 100mm |
| Contact Material | Silver Tin Oxide |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
031888 ETR4-70-A
1SVR500110R0100 - CT-AHD.22
H3YN-21 AC24
H3Y-4 AC200-230 10M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00