

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 22mm |
| Contact Configuration | 1NC |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | No |
| Series | 3SU1 |
| IP Rating | IP20 |
| Colour | Red |
| Voltage Rating | 5 - 500V |
| Depth | 95mm |
| Better World Product | Yes |
| Better World Claim | Extended product life, Low carbon manufacture |
| Push Button Material | Metal |
190929 M22-PV-K02
1SFA619500R1051 CE3T-10R-02
229748 FAK-R/V/KC11/IY
XW1E-LV411Q4M-R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00