

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Level |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.3 - 10s |
| Series | 3UG4 |
| Dimensions | 91 x 22.5 x 91.9mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 91.9mm |
| Length | 91mm |
184754 EMR6-I15-A-1
IK9271.11 AC220-240V 0.1-15A Tv=0.1-20S
3RR2242-1FA30
LH5946.48/61 0,2-4V UH=DC24V 0,2-6s
K8AK-TH11S 100-240VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00