

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Series | 3UG4 |
| Terminal Type | Spring |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 91 x 22.5 x 103mm |
| Length | 91mm |
| Height | 103mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Number of Poles | 3 |
| Width | 22.5mm |
3RN2012-1BA30
G2PM115VSY20 24-240V AC/DC
DWA01CM485A
DWB01CM4810A
1SVR730824R9300 CM-PFS.S
1SVR730840R0600 CM-SRS.M1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00