

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Kit |
| Range | SIPLUS |
| Series | SIPLUS S7-1500 |
| For Use With | SIPLUS |
| Cable Length | 1m |
| Termination | Cable |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Dimensions | 5.78 x 8.26 x 5.07 in |
600-220-0AH01
6ES7193-6CP73-2AA0
6ES71346JD002CA1
BMXRMS004GPF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00