

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Removable Data Storage |
| Range | Accessories |
| Series | Scalance |
| Input Type | 100 m |
| Output Type | 1000 Mbit/s |
| For Use With | SCALANCE W1788 |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Dimensions | 1.26 x 0.69 x 0.28 in |
6AT8007-1AA10-0AA0
BMXDDO3202K
6XV1440-4AN10
HMIBSCEA53D1EDB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00