

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 14.4 - 36 V dc |
| Power Rating | 50.4W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 4.2A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Isolation Voltage | 500V dc |
| Depth | 57.9mm |
| Length | 36.8mm |
| Load Regulation | 96mV |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 86% |
| Maximum Temperature | +100°C |
CCG10-12-03SF
PXC05-48WS05
UWS-5/10-Q12P-C
TMV 2415SHI
TEN 5-2421WI
TEN 40-2423E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00