

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 1.2mm |
| Colour | Blue |
| Shrunk Diameter | 0.6mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 2:1 |
| Sleeve Length | 1.2m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +135 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Halogen Free | No |
| Series | RNF-100 |
309-15080 TF21-50.8/25.4-PO-X-BK
CGPT-25.4/12.7-2-FSP
F2601/4 GY003
450-20024 RMS 76-22-PO-X-BK
450-20041 RMS 139-38-PO-X-BK
308-32400 HIS-3-24/8-PO-X-BK
RNF 3000-12/4-9
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00