

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 9.5mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 3.4mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 3:1 |
| Sleeve Length | 300mm |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +110 °C |
| Flame Retardant | No |
| Halogen Free | No |
| Series | SCL |
553-40350 TULT3-1YE-PO-X-YE
HT-200-1/8-X-STK-CS-34128
Versafit-2-0-SP-SM
416-00002 PEC-9/3-PO-X-BK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00