

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 18 V dc |
| Power Rating | 20W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 4A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package | DIP |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Width | 50.8mm |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 25.4mm |
| Railway Approved | No |
| Series | TEN 20 |
| Load Regulation | 0.005 |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Medical Approved | No |
| Efficiency | 0.84 |
| Maximum Temperature | +85°C |
CC6-0312DF-E
REC5A-2405SW/H2
TEN 8-7222WI
TMDC 60-7212H
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00