

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Input Voltage Range | 14 - 160 V dc |
| Power Rating | 200W |
| Input Voltage Nominal | 72 V dc |
| Output Current | 13.4A |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Series | TEP 200UIR |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +105°C |
RH-2405D/H6
TMR 4-2415WI
THL 3-4812WI
TEN 10-11023WIRH
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00