

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±12V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 9 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 5 V dc |
| Output Current | ±125mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | DIP 24 |
| Isolation Voltage | 5kV ac |
| Depth | 10.2mm |
| Length | 31.8mm |
| Series | THM 3WI |
| Railway Approved | No |
| Load Regulation | 0.01 |
| Efficiency | 86% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Medical Approved | Yes |
| Maximum Temperature | +94°C |
TDN 1-4811WI
CCG3-48-12DF-RS
TDR 2-2412WI
TEN 6-2422WIN
THR 3-7213WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00