

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 9V dc |
| Input Voltage Range | 10.8 - 13.2 V dc |
| Power Rating | 1W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 110mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SIP |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Length | 19.5mm |
| Depth | 10.2mm |
| Series | TRV 1 |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Efficiency | 86% |
QSB15048WS48
TEN 8-2423WI
TEN 60-2418WIR
TMV 2412DHI
THN 15-1221N
TMR 1-0511SM
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00