

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Series | KAPPA |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Height | 51mm |
| Width | 38mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Terminal Type | Screw |
| Number of Poles | 2 |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 67mm |
| Dimensions | 67 x 38 x 51mm |
3RN2010-2BW30
FSRST30SLP-110/230VAC
3RN2010-2CW30
V2PF480Y/277VSY01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00