

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Temperature |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Loss, Phase Sequence |
| Temperature Sensitivity | Overtemperature |
| Series | VEO |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Number of Poles | 2 |
| Terminal Type | Screw |
| Width | 45mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 76mm |
| Dimensions | 76 x 45 x 67mm |
| Height | 67mm |
1SVR730700R0100 CM-MSS.12S
3RN2000-1AW30
MK9056N.12 AC50/60Hz 380-500V
G2UM300VL20 24-240VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00