

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24 - 240V ac |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Mode of Operation | Interval |
| Time Range | 0 - 9999 min, 0 - 9999s |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Timer Functions | Multi Function |
| Contact Configuration | SPST |
| Time Increment | Minutes, Seconds |
| Depth | 90mm |
| Length | 65mm |
| Maximum Operating Temperature | +45°C |
| Series | TFDR |
| Time Delay | 100ms |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
85.04.0.012.0000
LEDF 24VAC/DC/230VAC. 0.5-10 Sec
CT2-E30 / H
2BDE200SLP24VDC
38.21.0.012.0060
H3DK-M1 AC/DC24-240
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00