

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Analogue, Relay, SSR |
| Supply Voltage | 115 - 230 V ac |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +45°C |
| Temperature Range | 0 - +45 °C |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | Multi Line |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Additional Functionality | PID Controller |
| Series | UR4848xA |
| Input Type | Thermocouple |
| Panel Depth | 80mm |
P8010-1100-0010
IC+ 915 230V 8A TCJ/K PT100
E5CC-QX2DBM-001
EPC3004/CC/VH/D1/R2
703041/181-000-23/000
702031/8-3100-25
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00