

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | NPT 1/4 |
| Maximum Outlet Pressure | 4bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0.14bar |
| Manufacturer Series | Manostat |
| Pressure Gauge Port Size | NPT 1/4 |
| Port Connection Thread Size | 1/4 in |
| Pressure Gauge Port Thread Size | 1/4 in |
| Typical Flow Rate | 300L/min |
| Integral Check Valve | Without Check Valve |
| Port Connection Thread Standard | NPT |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Pressure Gauge Port Thread Standard | NPT |
MS6-LRP-1/2-D4-A8
ITV0030-2ML
LRS-3/4-D-7-O-DI-MAXI
ITV2050-31F2CN3
R72G-2GK-RMN
LRLL-1/8-QS-6
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00