

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 100 V ac, 240 V ac |
| Size | 96 x 96 (1/4 DIN)mm |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Control Type | ON/OFF |
| Display Type | LED |
| IP Rating | IP20, IP66 |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Range | P 4100 |
| Series | P4100 |
| Display Colour | Red |
| Panel Depth | 110mm |
1250-R-R00-00000-1-G
E5CC-CX3D5M-006
E5AN-HAA2HBM-500 AC100-240
KS42-102-0000D-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00