

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay, SSR |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Display Type | Dual 4 Digit LED |
| IP Rating | IP20, IP66 |
| Input Type | Thermocouple |
| Series | P6100+ |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Additional Functionality | ON/OFF, PID Function |
| Panel Depth | 110mm |
| Display Colour | Green, Red |
| Termination Type | Screw |
702031/8-3100-23
E5EN-HAA2HBMD-500
D280-113-0000D-000
E5GC-CX2DCM-000
E5GC-QX1ACM-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00