

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5A |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | TV |
| Colour | Black |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Black Zinc Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
MS3476L10-6S
85106EC2255S50
M83723/74W24616
TV06RW-11-35SN(W52)
CA06COM-E14S-6S-B
62GB-16F10-07SN
MS3102A-10SL-3S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00