

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
62GB-56T12-08PN
MS3106E20-27SX
45106A1210PPG50
45106A106PPG50
D38999/26WE6PN
MS3102E14S-2P
N/MS3102A14S-6P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00