

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Contact Plating | Silver |
MS3106A18-10S
62GB-12E10-07SN
D38999/24KC04PN
M83723/82W2028N
85102E1412P50
62GB-56T12-03SN
PT06E-8-4S(SR)(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00