

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Mounting Type | Wire |
| Termination Method | Crimp |
| Series | 26482 |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
D38999/24ZA35SN
VG96912D16-35PN
M39029/5-116
D38999/24ZE6PN
D38999/26ZC98PN
N/MS3102A20-29P
D38999/24ZA98PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00