

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Housing Material | Aluminium |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
D38999/26WE35SN
97B-3106A22-2S-HD
D38999/20WA98SN
62LC-12E14-19SN(771)
TV06ZN-09-35SA
D38999/26FC35PN
PT06E-14-19S(SR)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00