

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
97B-3106A22-22S-HD
D38999/20WB2PN
97B-3106A28-21P-HD
UT001823SH6
62GB-16F08-04SN
PT06A-12-3S
PT02A-14-5P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00