

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3106A |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
62GB-12E14-19PN-219
62GB-16J08-04PN
CA08COM-E20A48S-B
UT0W0106SH6
M83723/86G1005N
D38999/26WE35SN
62LC-16F14-19PN(771)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00