

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
45106A106PPG50
45102E83AS50
62GB-16F18-32PN
62GB-56T08-33SN
N/MS3106B20-29S
62GB-57A14-19PN-482
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00