

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3102A18-1SW
SCE2-B-01K07-12PN
N/MS3102A20-18P
M83723/96W1624N
MS3106A-20-29S
85102E2255P50
62GB-51T12-10SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00