

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper |
62LC-12E14-12PN(771)
PT01E-12-10S(SR)(072)
N/MS3106B20-27S
D38999/26ZE35PN
D38999/20ZF32SN
M39029/56-348
D38999/24WF32SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00