

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 600 V ac, 850 V dc |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
MS3106A-10SL-4S
M83723/75W1415N
62GB-12E08-33SN(416)
97B-3106A10SL-3S-HD
TV06ZN-11-35SN
PT02E-10-6S(072)(072)
85102E84P50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00