

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
UT001412SH6
45106EC83AP50
85106EC2041S50
D38999/20ZA35PN
M83723/75R1005N
85106RC106S50
MS3476W12-3S-LC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00