

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 4A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
D38999/26ZA98PN
SCE2-B-76A07-12SN-001
932458100 CM 06 EA 14S-6 S
D38999/26FA35SN
PT01E-12-3S(SR)(072)
UTS6JC12E14P
SCE2-ZN-01K08-19PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00